Logo stowarzyszenia Żurawinka. Uproszczony rysunek osoby trzymającej parasol nad dziewczynką siedzącą na wózku inwalidzkim, linie rysunku są jasno zielone, tło jest ciemno zielone.

Praca dla fizjoterapeuty w DOT Żurawinka

Oferujemy pracę na stanowisku fizjoterapeuty.

Rodzaj umowy: umowa o pracę (pełen etat).

Miejsce pracy: Dzienny Ośrodek Terapeutyczny „ŻURAWINKA” (Poznań ul. Żurawinowa 5/7) działający w formie zadania wspieranego przez Miasto Poznań

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie indywidualnych zajęć z zakresu rehabilitacji ruchowej dla dorosłych osób z niepełnosprawnością ruchową i intelektualną oraz wykonywanie czynności pielęgnacyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenie: ukończone studia wyższe na kierunku fizjoterapia lub medyczne studium zawodowe (technik fizjoterapii)
  • zdolność do wykonywania pracy oraz aktualna książeczka sanepidu
  • minimum roczne doświadczenie w pracy z osobami ze sprzężoną niepełnosprawnością.

Aplikacje (CV+ list motywacyjny) prosimy wysyłać wyłącznie drogą elektroniczną do dnia: 13.08.2018 roku na adres: zurawinka@zurawinka.pl